Kategória

  • (5)
  • (4)
  • (1)

Települések

  • (1)
  • (1)
  • (3)

Banki- és biztosításközvetítő

- Veszprém, Székesfehérvár, Dunaújváros - Pénzügy / Számvitel

Piacvezető pénzintézet keres 3 fő pénzügyi-biztosításközvetítőt Fejér- és Veszprém megyében az ügynöki értékesítési hálózat kiemelt starter programjába.

Feladatok:
- lakossági és vállalati termékeink értékesítése
- ajánlatok elkészítése
- a Biztosító termékeivel, szolgáltatásaival kapcsolatos információnyújtás
- kapcsolattartás már meglévő ügyfeleinkkel, folyamatos tájékoztatásuk új termékeinkről, szolgáltatásainkról
- ügyfél panaszok kezelése

Elvárások:
- felsőfokú végzettség és/vagy pénzügyi közvetítői hatósági vizsga
- MS Office (Microsoft Word, Excel, PowerPoint) programok ismerete
- ügyfél-orientáltság
- jó kapcsolatteremtő képesség
- meggyőző kommunikáció
- kezdeményezőkészség, vállalkozó szellem
- folyamatos munkavégzés

Előny:
értékesítési területen szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:
- kötetlen időbeosztás, változatos munkavégzés megbízási jogviszonyban
- stabil vállalkozói bevétel hosszú távon
- egész életútra szóló karrier pálya nyugdíjprogrammal
- megbecsülés
- folyamatos képzés, fejlődés

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a csilla.kertesz@kh.hu email címen lehet.