2014.09.18. 12:40
Edzések - foglalkozások Fejér megyében
Nézze meg milyen sport foglalkozásokra és edzésekre van lehetőség megyénkben!
Péntek
Amerikai Foci – Fehérvár Enthroners – 17.30 — 19.30 MÁV Sportpálya, Takarodó út.
Asztalitenisz – Honvéd Szondi György SE — 17.00 — 19.00, Hétvezér Általános Iskola
Aquafitness (vízitorna) Korall Fitt Kft. – 6.30, és 14.00, Csitáry G. Emil uszoda
Kendo – 18.00 – 20.00 Fehérvári Kendo Klub, Munkácsy Mihály Általános Isk., Munkácsy Mihály utca 10.
Kick-Box – 19.00 – 21.00 Harcklub Hungary RSE, Küzdősport Centrum, Deák F. u — Martinovics u. sarok
Rögbi – (U10/U12) – Fehérvár Rugby Club – 15.00 – 16.00, Tóvárosi Ált. Isk., Iskola tér 1.
Rögbi – (mini, kölyök, iskolai) – Fehérvár Rugby Club – 16.00, FRC pálya, Zombori u. 21.
Rögbi – (kadet, junior, női, férfi) – Fehérvár Rugby Club – 17.00, FRC pálya, Zombori u. 21.
Vízilabda – Fehérvár Póló SE – 14.00 – 16.00, 19.00 – 21.00, Csitáry G. Emil uszoda.
Szombat
Szabadidősport, futás – 8.00 – 10.00 – Regionális Atlétikai Központ, Bregyó-köz
Vízilabda – Fehérvár Póló SE – 10.00 – 13.00, Csitáry G. Emil uszoda
Vitorlázás – VVSI – 10.00-14.00 Vízi edzés, Agárd Vizi sporttelep
Vasárnap
Amerikai foci – Fehérvár Enthroners – 16.00 – 19.00 MÁV Sportpálya.
Királyi kardforgatók – Honvéd Szondi György SE szakosztálya, hagyományőrző egyesület – 10.00 – 12.00, Aszalvölgy – Béla út sarkán lévő terület.
Szabadidősport, futás – 8.00 – 10.00 (igény szerint) – Regionális Atlétikai Központ, Bregyó-köz
Hétfő
Amerikai foci – Fehérvár Enthroners – 17.30 – 19.30 MÁV Sportpálya, Takarodó út 1.
Asztalitenisz – Honvéd Szondi György SE – 17.00 – 19.00, Hétvezér Ált. Isk.
Aquafitness (vízitorna) – Korall Fitt Kft. – 7.00 – 8.00, Csitáry G. Emil uszoda
Kempo – (felnőtt) – Profi Kempo Akadémia – 18.00 – 20.00, Videoton Oktatási Központ, II. emelet
Kempo – (gyerek) – Profi Kempo Akadémia – 16.30 – 18.00, Videoton Oktatási Központ, II. emelet
Kick-Box – 19.00 – 21.00 Harcklub Hungary RSE, Küzdősport Centrum, Deák F. u – Martinovics u. sarok
Rögbi – (U10/U12) – Fehérvár Rugby Club – 14.30, István Király Ált. Isk.,
Szabadidősport, futás – 17.30 – 19.00 – Regionális Atlétikai Központ, Bregyó-köz
Tactical CQC önvédelmi rendszer – 17.30 – 18.30, Videoton Oktatási Központ
Vízilabda – Fehérvár Póló SE – 14.00 – 16.00, 19.00 – 21.00, Csitáry G. Emil uszoda
Kedd
Aquafitness (vízitorna) – Korall Fitt Kft. – 18.00, és 19.00 kezdettel, Csitáry G. Emil uszoda
Falmászás – 16.00 – 17.00, Gombócleső utca, Redrock Mászóterem (Fehérvári Egészség- és Sportközpont)
Kempo – (felnőtt) – Profi Kempo Akadémia – 18.00 – 20.00, Videoton Oktatási Központ, II. emelet
Kendo – 17.30 – 19.00 (kezdők) Fehérvári Kendo Klub, Munkácsy Mihály Általános Isk., Munkácsy Mihály utca 10.
Kendo – 18.30 – 29.00 (haladók) Fehérvári Kendo Klub, Munkácsy Mihály Ált. Isk.
Kempo (gyerek) – Profi Kempo Akadémia – 16.30 – 18.00, Videoton Oktatási Központ, II. emelet
Rögbi – (U10/U12) – Fehérvár Rugby Club – 14.30 – 15.30, Táncsics Mihály Ált. Isk.,
Rögbi – (kadet, junior, női, férfi) – Fehérvár Rugby Club – 17.00, FRC pálya, Zombori u. 21.
Vízilabda – Fehérvár Póló SE – 14.00 – 16.00, 19.00 – 21.00, Csitáry G. Emil uszoda
Vitorlázás – VVSI – 15.00-19.00 Vízi edzés, Agárd Vizi sporttelep
Szerda
Asztalitenisz – Honvéd Szondi György SE – 17.00 – 19.00, Hétvezér Ált. Isk.
Atarashi kaishin ryu karate (kezdő) – 17.30 – 18.30, Prohászka u. 12.
Atarashi kaishin ryu karate – (haladó) – 18.30 – 20.00, Prohászka u. 12.
Kick-box – 19.00 – 21.00 Harcklub Hungary RSE, Küzdősport Centrum, Deák F. u — Martinovics u. sarok.
Súlyemelés – (utánpótlás) Fehérvár Rugby Club – 14.00 – 16.00, Tóvárosi Ált. Isk.
Súlyemelés – (junior, felnőtt) Fehérvár Rugby Club – 16.00 – 18.00, FRC pálya, Zombori u.
Rögbi – (U10/U12) – Fehérvár Rugby Club – 15.00 – 16.00, Tóvárosi Ált. Isk.
Rögbi – (mini, kölyök, iskolai) – Fehérvár Rugby Club – 16.00, FRC pálya, Zombori u. 21.
Szabadidősport, futás – 17.30 – 19.00 – Regionális Atlétikai Központ, Bregyó-köz
Tactical CQC önvédelmi rendszer – 17.30 – 18.30, Videoton Oktatási Központ
Vízilabda – Fehérvár Póló SE – 14.00 – 16.00, 19.00 – 21.00, Csitáry G. Emil uszoda
Csütörtök
Aquafitness (vízitorna) – Korall Fitt Kft. – 18.00, és 19.00, Csitáry G. Emil uszoda
Falmászás – 16.00 – 17.00, Gombócleső utca Redrock Mászó terem (Fehérvári Egészség- és Sportközpont)
Kempo – (felnőtt) – Profi Kempo Akadémia – 18.00 – 20.00, Videoton Oktatási Központ, II. emelet.
Kempo – (gyerek) – Profi Kempo Akadémia – 16.30 – 18.00, Videoton Oktatási Központ, II. emelet.
Királyi kardforgatók – Honvéd Szondi György SE szakosztálya, hagyományőrző egyesület – 19.00 – 21.00, Alba Regia Laktanya Sportcentrum tornaterme.
Rögbi – (U10/U12) – Fehérvár Rugby Club – 15.00 – 16.00, Tóvárosi Ált. Isk.
Rögbi – (kadet, junior, női, férfi) – Fehérvár Rugby Club – 17.00, FRC pálya, Zombori u. 21.
Vízilabda – Fehérvár Póló SE – 14.00 – 16.00, 19.00 – 21.00, Csitáry G. Emil uszoda
Vitorlázás– VVSI – 15.00-19.00 Vízi edzés, Agárd Vizi sporttelep
Nyitott tornatermek
FEKETEHEGY – SZÁRAZRÉT KÖZÖSSÉGI HÁZ emeleti nagyterme. P: Alakformáló női kondi torna és zenés gimnasztika P: – 17.15 – 18.15.
K: Alakformáló női kondi torna és zenés gimnasztika – 18.30 – 19.30.
NÉMETH LÁSZLÓ Ált. Isk. P: Asztalitenisz – 20.00 – 21.45.
KÖFÉM S.C. TEKECSARNOKA. P: Teke – 4 pályán, az egész csarnokban (10 éves kortól ajánlott, nemre való tekintet nélkül) 18.00-20.00.
TELEKI BLANKA Gimn. és Ált. Isk. P: Tollaslabda – 18.30 – 21.30. K: Tollaslabda – 20.00 – 21.30.
KOSSUTH LAJOS Ált. Isk. P: Tollaslabda – 18.30 – 20.00. Szo: Teremlabdarúgás – 09.00 – 12.00 (7 éves kortól, fiúknak ajánlott). K: Alakformáló női kondi torna és zenés gimnasztika – 18.30 – 19.30. Cs: Nyugdíjasok gyógytornája (mozgásterápiás gyógytorna) – 18.00 – 18.45.
VASVÁRI PÁL Ált. Isk. P: Tollaslabda – 19.00 – 21.00. K: Tollaslabda – 19.00 – 21.00.
VÖRÖSMARTY MIHÁLY Szakközépiskola. Szo: Teremlabdarúgás – 09.00 – 12.00 (14 éves kortól, fiúknak ajánlott).
ISTVÁN KIRÁLY Ált. Isk. Szo: Alakformáló női kondi torna és zenés gimnasztika – 09.30 – 10.30. H: Ovis – torna – 17.00 – 17.45, Női kondi torna – 19.15 – 20.15. K: Tollaslabda – 19.15 – 20.45. Sze: Ovis – torna – 17.00 – 17.45. Sze: Nyugdíjasok gyógytornája (mozgásterápiás gyógytorna) – 17.00 – 17.45. Cs: Lányok zenés kondi tornája (Csak a 7-16 éves lányok részére) – 16.15 – 17.00.
EZREDÉVES Ált. Isk. V: Kosárlabda – 09.00 – 12.00.
ÁRPÁD Szakképző Iskola. V: Teremlabdarúgás – 14.00 – 17.00 (7 éves kortól, fiúknak ajánlott). Sze: Tollaslabda – 17.00 – 19.00.
MUNKÁCSY MIHÁLY Általános Isk. H: Floorball – 17.00 – 19.00. Sze: Floorball – 17.00 – 19.00.
ZENTAI ÚTI Ált. Isk. H: Női kondi torna – 17.30 – 18.15. Sze: Nyugdíjasok gyógytornája (mozgásterápiás gyógytorna) – 18.30 – 19.15, Női kondi torna – 19.15 – 20.00.
BUGÁT PÁL Tagintézmény. H: Röplabda – 18.30 – 20.00 (13 évesektől ajánlott, nemre való tekintet nélkül). Cs: Röplabda – 18.30 – 20.00 (13 évesektől ajánlott, nemre való tekintet nélkül).
SZÉNA TÉRI Ált. Isk. H: Zenés gimnasztika és női kondi torna – 18.45 – 19.45. Sze: Zenés gimnasztika és női kondi torna – 18.45 – 19.45. Cs: Nyugdíjasok gyógytornája (mozgásterápiás gyógytorna) – 16.45 – 17.30.
DEÁK FERENC Szakképző Isk. K: Rehabilitációs torna (Szív és érrendszeri betegek részére) – 16.30 – 17.30, Rehabilitációs torna (Szív és érrendszeri betegek részére) – 17.30 – 18.30. Sze: Ér torna (Rehabilitációs torna az ér betegek részére) – 16.00 – 16.45.
TÁNCSICS MIHÁLY Ált. Isk. Cs: Rehabilitációs Torna (Szív és érrendszeri betegek részére) – 16.30 – 17.30, Rehabilitációs torna (Szív és érrendszeri betegek részére) – 17.30 – 18.30.
HUNYADI MÁTYÁS Tagintézmény. K: Cukorbetegek gyógytornája – 17 – 17.45.
VIZIVÁROSI Általános Isk. K: Mozgásterápiás gyógytorna – 17.00 -18.00. Cs: Mozgásterápiás gyógytorna – 17.00 – 18.00.
TÁNCSICS MIHÁLY Ált. Isk. K: Mozgásterápiás gyógytorna – 17.00 – 17.45, Női kondicionáló torna zenére – 17.45 – 18.30. Cs: Mozgásterápiás gyógytorna – 17.00 – 17.45, Mozgásterápiás gyógytorna – 17.45 – 18.45.