Andersen Liga

2024.01.15. 14:49

Kevés volt a jó hajrá

Két dunaújvárosi csapat is szerepel a másodosztályú jégkorong-bajnokságban, az Andersen Ligában.

Archív

A DAB-ASP ezúttal nem játszott, a Worm Angels viszont az Óbudai Hockey Academy vendégeként korcsolyázott jégre szombaton.

Óbudai HC – Worm Angels 5–4 (4–0, 1–1, 0–2)
Worm : Bocsor-Kovács – Lencsés, Szakács, Horváth D., Borbás, Hamvai – Bogó, Jadlószki, Ábrahám, Szénási, Domokos - Mestyán, Gulácsi, Török, Szepessy M. Edző: Halász Ákos.
Az első harmadba belealudtak a dunaújvárosiak, négygólos hátrányba kerültek. Sőt, a 24. percben 5–1 volt a hazaiak javára. Hiába volt a jó hajrá a Worm részéről, az 52. percben 5–4-re alakult az állás, egyenlíteni azonban nem sikerült.