Vármegyei foci

2024.05.08. 15:35

A Rácalmás nem állt ki, Kulcs pontot szerzett

A Fejér vármegyei labdarúgó-bajnokság III. osztály déli csoport 22. fordulójában az utolsó előtti Kulcs jó játékkal döntetlent ért el a nálánál négy hellyel előrébb álló Cecével.

Horváth László

A Kulcs és a Cecec nem bírt egymással

Fotó: Horváth László

Meglepetésre a listavezető Kisláng osztozott a pontokon a negyedik helyet elfoglaló Kőszárhegy csapatával. Szoros volt az eredmény Alapon, ahol a Tác-Csősz együttese diadalmaskodott. A tabellán tizenharmadik Kulcs örülhetett otthon az egy pontnak a kilencedik Cece ellen.

Kulcs–Cece 1-1 (1-1)

Kulcs: Virág, Gallai, Godó, Ócsai, szekszárdi, Balla, Virág, Horváth, Cseresnye, Nyuli, Molnár. Cserék: Ócsai, Kozma, Plézer, Kis-Szabó.

Cece: Joháczi, Csányi, Kacz, Kovács, Jakubek, Klazer, Budai, Baki, Balassa, Bagi, Szalai. Cserék: Sohonyai, Klazer, Király.

Már az első félidőben dűlőre vitték a mérkőzés sorsát a csapatok. A 32. percben a vendégeknek Kovács szerzett vezetést egy szögletből beadott labdával. A 40. percben aztán a kulcsi játékosedző Ócsai egyenlített egy hazai akció végén. Ezzel be is állította a végeredményt.

Ócsai Norbert így értékelte a találkozót: – Elégedett vagyok a csapatom játékával. A nehéz pálya ellenére rövidpasszos, gyors játékot mutatott be a csapat. Sok helyzetet alakítottunk ki, amiből öt-hat ziccer volt a kapussal szemben. Sajnos a helyzetkihasználásunk nem volt jó, ennek is köszönhető a döntetlen végeredmény. Azonban a mutatott játékhoz gratulálok a csapatomnak.

A Rácalmás nem tudott kiállni a negyedik Nagylók ellen, így 3-0-ás vereséget szenvedett a zöld asztalnál.

A forduló további eredményei: Kőszárhegy – Kisláng 4-4, LMSK – Vajta 3-2, Szabadegyháza – Lajoskomárom II. 1-5, Alap – Tác-Csősz 3-5, Dég – Sárszentágota 1-1.