Labdarúgás

2024.05.02. 15:00

A Rácalmás nyerte a szomszédvári rangadót

Nincs annál nagyobb öröm, mint a hazai szurkolók előtt kivívni a győzelmet. A Fejér vármegyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság déli csoportjában a hétvégén szomszédvári csatát rendeztek, a tizenegyedik helyezett Rácalmás a tizenharmadik Kulcsot fogadta.

Az ősszel Kulcson 1-1 volt az eredmény. Most a rácalmásiak írhattak három pontot

Rácalmás – Kulcs 3–1 (2–0)

Rácalmás: Farkas – Pinte, Morva (Horváth 75.), Bartók (Szabó 84.), Juhos, Homolya (Nagy 60.), Hornyák, Kovács, Molnár, Suplicz, Balogh.

Kulcs: Murvai – Godó, Ócsai, Szekszárdi, Balla, Kozma, Pasqúalini, Kolmankó (Herczog 76.), Horváth, Seres (Ócsai 70.), Molnár.

Az első félidő rácalmási gólokkal és hazai mezőnyfölénnyel telt. Morva a 16., Bartók a 36. percben zörgette a kulcsi hálót. A pihenőt követően a 64. percig kellett váni az újabb találatig, amikor Godó szépítette az eredményt. A vendég reményeket azonban hamar lehűtötte Morva második gólja a 64. percben.

Ócsai Norbert így értékelt a kulcsiak részéről:

Az első félidőben alibi futballt mutatott be csapatunk.

- A másodikban már feljavult a játékunk, de a tizenhatoson belüli részen már nem tudtuk kihasználni a helyzeteinket. Természetesen gratulálunk ellenfelünknek!

További eredmények a 21. fordulóból:  Lajoskomárom II. – LMSK 4-2, Szabadegyháza – Sárszentágota 1-4, Vajta – Kisláng 1:-1, Kőszárhegy – Alap 5-3, Tác-Csősz – Nagylók 2-1, Cece – Dég 2-1.