Keresési eredmények

Találatok a "futás" kifejezésre: 289 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Mátó Sára a menők között - Az ARAK atlétája az Eb döntőjében futott

2017. július 23., 20:45

Mátó Sára országos csúccsal jutott a 400 méteres gátfutás döntőjébe az olaszországi U20-as atlétikai Európa-bajnokságon. Végül a nyolcadik lett.

hozzászólás

Zalai tájfutók érmei - A középtávú ob-n és a váltóbajnokságon is kitettek magukért

2017. július 07., péntek 19:21

ZALAEGERSZEG - Zalai érmek születtek a Miskolc közvetlen térségében rendezett tájfutó középtávú és váltó bajnokságán. A TRIÓ Egerszeg ZTC és a Göcsej KTFE tagjai nagy számban képviseltették magukat a kétnapos viadalon.

hozzászólás

Az első bajnoki érem - Jól teljesítettek a vasi tájfutók az országos mezőnyben

2017. július 04., kedd 20:00

MISKOLC - Megszerezte első bajnoki érmét a fél éve alakult Alpokalja Szabadidő-sport és Környezetvédő Egyesület. A Szalay-Bognár- Veszelszki serdülőváltó lett harmadik a tájfutó-ob-n.