Keresési eredmények

Találatok a "jégkorong" kifejezésre: 1902 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Még keményebb csata várható - Egyenlített az UTE

2017. február 21., kedd 19:45

Dunaújváros - A Jégkorong MOL Liga rájátszásában a szembenálló Dunaújvárosi Acélbikák és az Újpest mindegyike megmutatta, hogy mire futja a felkészültségéből. A négy győzelemig tartó párharc állása 2-2, tehát a viadal még kiélezettebben kezdődik újra, szerda este hattól a Megyeri úton.

hozzászólás

Vereséget szenvedtek az Acélbikák

2017. február 20., hétfő 22:00

Dunaújváros - A jégkorong MOL Liga rájátszása hétfő este folytatódott. A Dunaújvárosi Acélbikák 3-2-es vereséget szenvedtek az Újpesttől a párharc negyedik mérkőzésén.

hozzászólás

Balhé: hasonló még nem volt UTE-DAB meccsen

2017. február 19., 21:25

Budapest - Indulatoktól sem mentes, lelátói incidenssel és játékmegszakítással tarkított meccsen kapott ki 9-4-re a jégkorong MOL Liga negyeddöntő harmadik összecsapásán az Újpest vendégeként a Dunaújvárosi Acélbikák csapata. A párharc így 2-1 a DAB javára, folytatás hétfőn 18 órától Dunaújvárosban.

hozzászólás

Egyenlített a Debrecen, szépített a DVTK és az UTE

2017. február 18., szombat 21:50

A DVTK 6-0-ra kiütötte a Ferencvárost Miskolcon a jégkorong MOL Liga negyeddöntőjében.