Találatok a "U12" kifejezésre: 6 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

Dunaújváros – Nem szokványos edzést tartott tegnap a Dunaújvárosi Acélbikák U12-es jégkorong-együttese, hiszen a fiatalok a szabadstrand jegén tartották meg napi gyakorlásukat.

hozzászólás

Idén is döntőben a Kékfehér Kenguruk

2014. május 14., szerda 20:35

Zalaegerszeg -– Zalakerámia-ZTE KK U12-es csapata regionális bajnok lett és már gőzerővel készül az országos fináléra. Közben egy olaszországi tornán is részt vett Halász Gergely együttese.

hozzászólás

Illés Akadémia-bronz

2013. december 19., csütörtök 16:41

Bük – Az Illés Akadémia a harmadik helyen végzett az U12-es csapatok számára rendezett labdarúgó-teremtornán.