Keresési eredmények

Találatok a "Újpest" kifejezésre: 94 db Szűkítse a találatokat a paraméterek pontosításával!

A Videoton egygólos hátrányból fordítva nyert, kezdésnek tökéletes

2017. február 18., szombat 17:26

Az OTP Bank Liga NB I-es labdarúgó bajnokság 20. fordulójában, a tavaszi idény nyitányán a tabella 6. helyén telelő Újpest FC együttesét fogadta Felcsúton a listavezető Videoton FC.

hozzászólás

A négy közé jutottak - Remek játékkal nyertek az Acélbikák az Újpest ellen

2017. január 11., szerda 22:20

Dunaújváros - A Magyar Kupa négyes döntője volt a tét szerdán este a Dunaújvárosi Acélbikák és az Újpest összecsapásán. Amennyiben a DAB a rendes játékidőben nyer, akkor a dunaújvárosiak végeznek a selejtező negyedik helyén...

hozzászólás

Perceken múlt a bravúr, hosszabbításban bukta el a győzelmet a Puskás

2016. április 09., szombat 20:49

Az Újpest egy hétközi Honvéd elleni győzelmet követően a DVTK ellen elbukó felcsútiakat fogadta.