2017.01.15. 19:01
Befejeződött az alapszakasz - Egy találkozó elmaradt a városi futsalbajnokság utolsó csoportkörében
Dunaújváros - Az elmúlt héten befejeződtek a csoportküzdelmek a városi futsalbajnokságban, így kialakult a felső- és az alsóház mezőnye.
A csoport:
Széchenyi Pékség - Kemi-Ker Mirage 2-7 (0-2)
Vezette: Koczka László, Szabó Sándor.
Góllövő: Szakács, Subi, illetve Berkes (4), Balaskó, Juhász J., Varga A.
Echtefrontin - Kan-Ászok 6-3 (3-2)
Vezette: Rácz Ferenc, Kovács Márk.
Góllövő: Szeitz, Németh Zs., Siewe, Hír, Szabó I., Rajna R., illetve Csordás (2), Sraj.
Black & White - Siker Ablak GSV
A vendégcsapat nem jelent meg a z összecsapás időpontjában, így 5-0-ás gólkülönbséggel a Black & White együttese kapta a három pontot, ráadásul a Sikert Ablak GSC gárdájától két büntetőpontot is levont a fegyelmi bizottság.
Mé-Szi Frucht Kft. - Papa SE 8-6 (3-2)
Vezette: Barabás Mihály, Futó János.
Góllövő: Berkes (4), Mazán (2), Hepp, Dorogi V., illetve Hoffer (3), Jámbor.
A csoport végeredménye: 1. Mé-Szi Fruct Kft. 19 p., 2. Black & White 16 p., 3. Kemi-Ker Mirage 13 p., 4. Echtefrontin 12 p., 5. Széchenyi Pékség 7 p., 6. Kan-Ászok 5 p., 7. Siker Ablak GSV 4 p., 8. Papa SE 3 p.
A kulcsiak (j) kikaptak a Rutin Mixtől és az alsóházban folytatják Fotó: Ady Géza
B csoport:
River Plate - DFDSE 7-4 (3-1)
Vezette: Szűcs Zoltán, Nyárasdy Péter.
Góllövő: Nagy D. (3), Kubicza (2), Dorogi R., Andreánszki, illetve Bartha R. (2), Vajai, Hajdú N.
Steelworkers - Asztalos Gumiszerviz 16-3 (11-1)
Vezette: Koczka László, Szabó Sándor.
Góllövő: Mohácsi (8), Farkas E. (6), Lengyel L. (2), ill. Dániel, Szabó M., Pusoma.
Dunabiztos Micro - Zéró Tolerancia 16-5 (8-3)
Vezette: Krajcsovics Adrián, Dudás Péter.
Góllövő: Molnár T. (5), Balogh P. (3), Sarok N. (3), Martin (2), Schrancz L. (2), Bartók S., illetve Bíró (4), Nagy G.
Kulcsi SE - Rutin Mix5-9 (1-4)
Vezette: Krajcsovics Adrián, Dudás Péter.
Góllövő: Godó (2), Mácsfalvi, Cserkúti, Balla, illetve Oroszi (3), Südi (2), Völcsey (2), Jóbi, Szili Z.
A csoport végeredménye: 1. Steelworkers 15 p., 2. Dunabiztos Micro 15 p., 3. Rutin Mix 13 p., 4. DFDSE 10 p., 5. River Plate 10 p., 6. Kulcsi SE 9 p., 7. Asztalos Gumiszerviz 8 p., 8. Zéró Tolerancia 1 p.
A csoportok első négy helyezettjei a felsőházban, a többiek az alsóházban folytatják a küzdelmet. A csapatok az egymás elleni eredményeiket magukkal vitték.
A felsőház jelenlegi állása a következő: 1. Mé-Szi Fruct Kft. 7 p., 2. Steelworkers 6 p., 3. Dunabiztos Micro 6 p., 4. Black & White 4 p., 5. DFDSE 3 p., 6. Kemi-Ker Mirage 3 p., 7. Echtefrontin 3 p., 8. Rutin Mix 3 p.
Az alsóház jelenlegi állása következő: 1. Széchenyi Pékség 7 p., 2. Asztalos Gumiszerviz 7 p., 3. Kulcsi SE 6 p., 4. Kan-Ászok 4 p., 5. River Plate 4 p., 6. Siker Ablak GSV 3 p., 7. Papa SE 3 p., 8. Zéró Tolerancia 0 p.