2016.07.13. 18:45
12 érmet gyűjtöttek a Sukorón megrendezett vidékbajnokságon a Dunaferr SE kajak-kenusai
Sukoró - A hétvégén rendezte meg a Magyar Kajak-Kenu Szövetség a vidékbajnokságot, ahol természetesen a Dunaferr SE 11-16 éves versenyzői is rajthoz álltak.
A legeredményesebb sportoló a kenus Kollár Kristóf lett, aki egy aranyérmet és két ezüstöt szerzett a hétvégén, de mind férfi, mind női kajakosaink is kitettek magukért és szállították a medálokat
A Dunaferr eredményei.
K-1 női serdülő U16 500 méter: 6. Makádi Nikolett.
K-1 női serdülő U15 500 méter: 3. Mányi Zsófia.
C-2 férfi serdülő U15 500 méter: 2. Kollár Kristóf - Pető Ákos Zsolt.
K-2 női serdülő U16 500 méter: 1. Makádi Nikolett - Székely Dorka Alíz.
K-1 férfi kölyök U14 1000 méter: 5. Decsi Márk.
C-1 férfi serdülő U15 1000 méter: 1. Kollár Kristóf.
K-2 női serdülő U15 1000 méter: 4. Mányi Zsófia - Boldis Csenge.
K-1 női serdülő U16 4000 méter: 7. Makádi Nikolett.
K-1 női serdülő U15 4000 méter: 5. Mányi Zsófia, 17. Székely Dorka Alíz.
C-1 férfi serdülő U15 4000 méter: 2. Kollár Kristóf, 7. Pető Ákos Zsolt, 11. Vicsik János, 13. Györki Máté.
K-1 férfi kölyök U14 4000 méter döntő I.: 4. Decsi Márk.
K-1 férfi kölyök U14 4000 méter döntő II.: 10. Árva Bálint, 21. Sári Roland.
K-1 férfi kölyök U13 4000 méter: 5. Gáspár Levente.
K-1 női kölyök U14 4000 méter: 11. Boldis Csenge.
C-1 férfi kölyök U13-as korosztály 4000 méter: 10. Sitkei Noel, 15. Horváth Patrik.
MK-1 férfi gyermek U12 2000 méter döntő I: 11. Koós Marcell.
MK-1 férfi gyermek U12 2000 méter döntő II: 10. Éberhardt Richárd, 29. Zárai-Halács Áron.
MK-1 férfi gyermek U11 2000 méter: 2. Kovács Bendegúz.
MC-1 férfi gyermek U10-U12 2000 méter: 5. Kovács Áron.
MK-1 női gyermek U12 2000 méter: 34. Csikós Petra.
MK-1 női gyermek U11-es korosztály 2000 méter: 14. Árva Gréta, 18. Mérges Anna Eszter.
K-1 férfi serdülő U15-U16 2000 méter: 7. Léhi Ábel Zsolt.
K-1 férfi kölyök U13-U14-es korosztály 2000 méter: 5. Rónai Márton, 11. Kállai Bendegúz.
K-1 női kölyök U13-U14 2000 méter: 2. Decsi Dorina, 6. Kállai Klementina.
K-1, C-1, NK-1 kölyök U13-U14 3x200 méter váltó: 2. Gáspár Levente - Sitkei Noel - Decsi Dorina.
C-1 férfi serdülő U15-U16 3x200 méter váltó: 5. Kollár Kristóf - Pető Ákos Zsolt - Vicsik János.
MK-1 férfi gyermek U12 4x300-as váltó: 5. Kovács B. - Székely Zoltán - Éberhardt Richárd - Koós Marcell.