2017.02.24. 23:47

Egy félidő tetszett

Dunaújváros - A szerdai Vasas SC elleni megnyert edzőmeccs után (42-20), tegnap itthon játszott a Dunaújvárosi Kohász női kézilabdacsapata.

Az ellenfélaz első osztályú Kispest együttese volt.

D. Kohász - Kispest 45-34 (27-15)

D. Kohász: Csapó - Grosch 3, Kovács 7, Cifra 1, Szalai 4, Micijevic 5, Molnár 3. Csere: Pálinkás (kapus), Takács D. 2, Judor 5, Klujber 4, Rácz-Vincze 3, Karnik 3, Hornyák 4, Gindeli 1.

Edző: György László.

Nagy sebességgel kezdte az edzőmérkőzést a Kohász. Gyors támadások végén szaporodott a gólok száma, és a 20. percben már 20-10 volt az eredmény a Kohász javára. Amit eddig sokszor hiányoltunk, a gyors indításokat, most többször is bemutatta a hazai gárda, mégpedig sikeres befejezésekkel.

Szünet után minden cserejátékosnak adott lehetőséget György László. A második félidőben a kispestiek játéka feljavult, mégpedig azért, mert nagyon szellősen védekezett a dunaújvárosi együttes. Ez pedig hiba volt.

György László: - Elégedetlen vagyok a szünet utáni védekezéssel és a második félidei kapusteljesítménnyel.