2017.04.17. 18:45

Hízelgő a baracsiak döntetlenje a harmadik helyezett Mór ellen

Dunaújváros - A megyei I. osztályú bajnokság 23. fordulóját rendezték, amely több meglepetés-eredményt hozott.

Baracs - Mór 2-2 (0-1)

Baracs, 150 néző.

Vezette: Závotka Csongor.

Baracs: Tóth N. - Szili Sz. (Ásványi), Fülöp, Prókai, Szurma (Badi) - Bartók S., Sági J.(Nagy Dominik), Éliás, Varga T. - Balogh D. (Nagy Dániel), Oroszi. Vezetőedző: Gyalus Zoltán.

Mór: Kiss M. - Végvári, Tetzli, Kaszás, Mayer - Cseszneki, Gál D., Radács, Tar B., Bánfalvi - (Tanárki), Tornyai T. Vezetőedző: Németh Bálint.

Gól: Bartók S. (54.), Szurma (65.), illetve Tar B. (27.), Tornyai T. (92.).

Jók: az egész csapat, illetve senki.

Sárgában a baracsi csapatkapitány, Éliás Zsolt és Varga Tamás vívott nagy csatát a móri pontot mentő Tornyai Tamással

Baracson az első félidőben többször is kapu elé szorultak a hazai csapat játékosai. A móri nyomást azonban remekül hárították a vendéglátók. A 27. percben kezezésért büntetőhöz jutott Mór, amit Tar Bálint értékesített, 0-1. A szünet után az 54. percben Baracs is tizenegyest rúghatott. Az egyenlítő találatot Bartók S. Barnabásnak köszönhetik a hazai szurkolók, 1-1. A 65. percben újabb hazai helyzetben Szurma küldte a móri hálóba a lepattanót, így Baracs a papírformát felborítva már 2-1-re vezetett. A találkozó hosszabbításában - 92. perc - Szurma eladott labdájából Tornyai mentett a Mórnak egy pontot, 2-2-re beállítva a mérkőzés végeredményét. A döntetlen jóval inkább a hazaiaknak hízelgő, hiszen ellenfelük a tabella harmadik helyét, a Baracs pedig a tizenegyediket foglalja el.

Mezőfalva - Polgárdi

0-2 (0-1)

Mezőfalva, 120 néző.

Vezette: Hajdú Balázs.

Mezőfalva: Papp M. - Balogh I., Móricz (Balázs), Szili Z., Benczik (Török) - Szabó K. (Suplicz), Sági R., Balogh D., Garda - Bartus (Bozsoki), Márok. Vezetőedző: Hajnal Attila.

Polgárdi: Szabó N. (Bernáth I.) - Spánitz A., Csrepka Máté, Bencze J., Csizmadia G. (Baksa) - Borbás, Farkas D., Cseh (Kosztolányi), Tóth P. (Balogh R.) - Holka (Schultz), Csrepka Márton. Vezetőedző: Egerszegi Zoltán.

Gól: Bencze J. (44.), Holka (59.).

Jók: senki, illetve Bencze J., Borbás, Holka.

A gólszerzés kényszeres súlya alatt pályára futó Mezőfalva nem tudta összeszedni magát Polgárdival szemben. A vendégek a pihenő előtti percben szerezték meg a vezetést, egy szögletből beívelt labdát a kapu előtti kavarodásban Bencze János értékesített. 0-1. Az 59. percben újabb polgárdi szöglet talált utat Papp kapujába, Holka Szilárd lövése után. 0-2.