2016.08.28. 20:59

Idegenbeli bravúr - Újabb győzelmével a második helyen áll az újvárosi együttes

Békéscsaba - A Dunaújváros PASE labdarúgócsapata tegnap magabiztos győzelmet aratott az NB III Közép-csoport negyedik fordulójában.

Békéscsaba II -Dunaújváros PASE 0-4 (0-1)

Békéscsaba, 100 néző. Vezette: Nagy Norbert (Berecz, Török).

Békéscsaba II: Baráth - Vozár, Takács J., Kmetykó, Szajkó, Beszterczei, Kálmán Sz., Mácsai (Konyecsnyi a 73. p.), Kun, Oláh L. (Bozó az 58 .p.), Bozsó. Vezetőedző: Szenti Zoltán.

Dunaújváros PASE: Vaszócsik - Hajdók, Csendes, Páles, Ablonczy, Csehi, Dobos Á. (Kercsó B. a 80. P.), Dorogi R. (Abért a 86. p.), Tóth T., Blatt, Király (Hompót a 86. p.). Vezetőedző: Dobos Barna.

Góllövő: Ablonczi (37. p.), Csendes (70. p.), Hajdók (83. p.), Tóth T. (89.

A dunaújvárosiak rutinos kapusa, Vaszócsik Viktor nem kapott gólt a vasárnapi békéscsabai vendégjáték alkalmából Fotó: Zsedrovits Enikő

Dobos Barna: - Meggyőző, szép sikert arattunk. Örömteli, hogy négy gólt szereztünk, amely mellett több helyzetet dolgoztunk ki. A védekezésünk és a csapat összjátéka egyre jobban összeáll, amelynek eredménye, hogy az utóbbi három meccsen a tíz rúgott gólra egyet sem kaptunk.

A harmadik forduló további eredményei: Budafoki MTE - Szentlőrinc SE 4-1, Szekszárd UFC - Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-0, Pénzügyőr SE - Hódmezővásárhelyi FC 4-0, Pécsi MFC - Szigetszentmiklós 1-2, Mórahalom VSE - Komlói Bányász 4-0, Paksi FC II - Ferencvárosi TC II 1-1, FC Dabas - Méhkeréki SE 1-1, Dunaharaszti MTK - Dabas-Gyón FC 1-1