2017.05.08. 14:15

Ismét szárnyra kapott az Ikarus

A Fejér megyei másodosztály mindkét csoportjában meggyőző fölénnyel nyertek az élen viaskodók.

Ferencz Balázs

Osz-Car csoport

Bakonycsernye-Videoton Baráti Kör 6-0 (1-0)

Vezette: Kuhinkó Zsolt.

Bakonycsernye: Spandler - Fojtyik, Mészáros (Monostori), Schneider, Varga J. (Simek), Strommer (Benis), Boros, Kadlecsik (Flórián), Varga A., Kovács D., Fodor (Ódor Á.).

Videoton Baráti Kör: Viniczai - Juhász G. (Géri), Zimmerman, Jankovics (Guti), Juhász L. (Tóth S.), Barna Má. (Szenner), Tornyai (Barna Mi.), Nagy K., Sasvári, Jirka, Zahorecz. Edző: Zimmerman Tamás.

Gólszerzők: Strommer(8.), Fodor (48.), Benis (66.), Varga A. (50.), Ódor Á. (80.), Simek (90.).

Már a nyolcadik percben megszerezte a hazai csapat a vezetést. A vendégek szórványos kontratámadásai is veszélyesek voltak, így nem egyszer a csernyei kapus, Spandler Mátyás bravúrjai is kellettek a vezetés megőrzéséhez. Szünet után aztán a Bányász öt perc alatt eldöntötte a meccset, és a továbbiakban csak az lehetett a kérdés, hogy mekkora különbség alakul ki a végére. Tudósított: Müller Tamás.

Bodajk-Kápolnásnyék

1-2 (0-1)

Vezette: Szabó László.

Bodajk: Papp A. - Meszlényi, Kovács T., Kovács J., Hudák, Somogyi, Gergő, Molnár T., Tóth Á., Fenyvesi Á. (Tóth Sz.), Fenyvesi M.

Kápolnásnyék: Mészáros D. - Peng (Eipl), Szilasi, Nagy Z., Ribi (Kiss Á.), Varga J. (Mészáros M.), Konczi, Czottner (Szilágyi), Peszeki, Bánoczki (Gerhát), Silhány. Edző: Menus Tamás.

Gól: Molnár T. (90.), ill. Ribi (22.), Szilágyi (88.).

Aqvital FC Csákvár II-Pákozd

0-0

Vezette: Vitányi László.

Csákvár II: Tóth Z. - Lázár, Szabó S. (Mézner), Hári, Valentics M., Krausz, Barócsi, Bélik M. (Turány), Imrefy, Bélik B., Gulyás. Edző: Takács József.

Pákozd: Reinhardt - Csík, Németh D. (Kardos), Pőcze, Galambos, Schultz, Rideg, Szabó B., Hollósi, Farkas B. (Máté), Jasper. Edző: Faller László.

Pusztavám-Jüllich-Mór II 4-1

(1-0)

V.: Hudra Károly

Pusztavám-Jüllich: Kiss V. - Rozembaum (Kornseé), Véninger, Kertai, Molnár A. (Őze), Czéh, Varga J., Magosi, Katona (Jullich), Fülöp (Varga L.), Veress (Laukó).

Mór II: Diós - Vincze, Sebestyén (Hárer), Stéger (Koller), Nagy M., Vachtler, Nyevrikel (Schábel), Dreska, Manner, Szántó (Bihari), Elek.

Gól: Kertai (43.), Varga J. (49.), Magosi (64.), Molnár A. (68.), ill. Vincze (87.).

Csór Truck-Trailer-Kőszárhegy 2-2

(1-0)

Vezette: Kalauz László.

Csór Truck-Trailer: Németh Zs. - Balázsik, Kurinyecz, Kocsis, Vári (Szele), Salacz, Katona, Néma, Szabó I. (Nagy P.), Kellner, Nyakas. Edző: Tóth József.

Kőszárhegy: Szabó R. - Nagy P., Vass (Simon), Koncz, Horgos, Osváth, Nagy L., Grozly, Csordás, Varga A., Nagy J. (Vágner). Edző: Simon Gyula.

Gólszerzők: Katona (22., 84.), ill. Varga A. (57.), Vágner (70.).

Fehérvárcsurgó-Pázmánd 4-0

(1-0)

Iszkaszentgyörgy. Vezette: Rózsa Ádám.

Fehérvárcsurgó: Guti - Kindl, Nagy B., Veres, Boros (Bernáth), Pálfi (Dreska), Zs. Nagy, Andocsi, Baksa, Németh D. (Huszár), Lascsik. Edző: Mesics János.

Pázmánd: Lőrincz - Végh, Hirják (Bajári), Kutai, Csernik, Domak, Kerkuska, Sarok, Pécsi, Miklós (Ángyán), Bauer. Gólszerzők: Kindl (13.), Andocsi (64.), Zs. Nagy (78.), Baksa (85.).

Az első perctől a Fehérvárcsurgó akarata érvényesült, de a mérkőzés elején még a hazaiak pontatlansága és a vendégkapus meccsben tartotta
a Pázmándot. A második félidőben a pontosság javulásának és a frissítéseknek köszönhetően magabiztos Fehérvárcsurgó-győzelem született. Jók: Veres, Lascsik, Boros, illetve Lőrincz Z, Bauer G. Tudósító: Mesics János

Mány-Szár 0-0

Vezette: Stumpf Tamás.

Mány: Sátori - Bederna Bá., Vaczula, Farkas R. (Magony), Apostagi (Schnobl), Szabó L., Jakab, Radovics, Budai, Antoni, Bederna Be. (Gonda).

Szár: Szabó D. - Orbán, Krautszíder, Kovács B., Szabó Sz., Sátori, Haász, Horváth B. (Tóth B.), Boros, Nyitrai, Iváncsik. Edző: Lacza Albert.

Puskás FC III-Vál

3-1 (2-1)

Vezette: Kovács Róbert.

Puskás FC III: Zelena V. - Szabó D., Harangozó, Oláh (Sebján), Szabó P., Heitler (Jelinek), Komáromi (Kovács J.), Kocsis (Mérten), Boros (Tóth G.), Királyvári, Gálos. Edző: Szabó Dániel.

Vál: Szujó - Fehér (Mayer), Pintér, Burián, Németh K., Nádpor (Székely), Zágoni R., Németh B. (Hőlaki), Zágoni L., Jakab, Horváth Zs.

Gólszerzők: Kocsis (5.), Boros (43.), Tóth G. (85.), ill. Németh K. (6.)

Agárdi Termál csoport

Sárbogárd II-Pusztaszabolcs 1-2

(0-1)

Vezette: Winklár Péter.

Sárbogárd II: Szopori - Vagyóczki, Juhász, Kacz (Brúzsa), Nagy T., Lakatos, Szabó Z. (Rigó), Pajor (Sükösd), Vámosi, Bartók (Berta), Szakács. Edző: Pajor László.

Pusztaszabolcs: Semsei - Baka G., Csányi, Sebők, Baka B., Baloni, Toldi (Farkas R.), Sári (Juhász), Schrick D., Schrick B., Simon (Joó).

Gólszerzők: Juhász (80.), ill. Baloni (27., 71.).

Eleinte a szabolcsiak akarata érvényesült. Negyedóra elteltével a Sárbogárd II-nek sikerült felvennie a ritmust, és kiegyenlített lett a játék. A 27. percben a támadótérfél közepén megszerzett labda Baloni B-hez került, aki 20 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt, 0-1. A gól után a bogárdiak dolgoztak ki helyzeteket, az egyenlítés azonban elmaradt. A második félidőben Sükösd G. és Berta J. beállása lendített a hazaiak támadójátékán. Semsei, a vendégek hálóőre előbb Sükösd lövését tolta ki a léc alól, majd Lakatos 17 méterről leadott lövését hárította bravúrral. A 71. percben büntetett a Pusztaszabolcs. Sári átadását Baloni B. 14 m-ről a kapu jobb alsó sarkába lőtte, 0-2. A 80. percben Rigó szabadrúgását az előre húzódó Juhász G. a bal felső sarokba fejelte, 1-2. A mérkőzés hajrájában a Sárbogárd II beszorította ellenfelét, az egyenlítés azonban elmaradt. Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó szabolcsiak tértek haza győztesen.

Jók: Szopori, Szakács, ill. Semsei, Sebők.

Tudósító: Szántó Gáspár

Szabadegyháza-Nagylók 1-0

(1-0)

Vezette: Szabó Antal.

Szabadegyháza: Rauf (László) - Kiss P., Vida, Horváth G. (Dienes), Ladányi (Berényi), Billig, Vizi, Farkas N. (Zámbó), Gódány, Zsilovics (Hamburger), Miklós. Edző: Baranyai Balázs.

Nagylók: Vörös - Tórizs, Papp K., Szabó E., Fodor, Polányi, Lendvai, Molnár T. (Farkas Z.), Asbóth, Szamler (Erős), Bíró.

Gólszerző: Zsilovics (18.).

Ikarus-Maroshegy-MPF Ráckeresztúr 11-0

(4-0)

Székesfehérvár. Vezette: Kupi Zoltán.

Ikarus-Maroshegy: Skultéti A. (Matócza) - Gelencsér, Horváth Zs., Jámbor (Szarka), Dopuda (Kummer), Tóth R., Klémán (Géri), Léki, Szente (Skultéti L.), Hart, Pongrácz.

MPF Ráckeresztúr: Csapó - Mészáros, Neuvert, Bendák L., Hartai, Aux, Borsos, Mayer, Takács M., Szabó Zs. (Paizs), Bendák G.

Gólszerzők: Tóth R. (32., 75., 79., 88.), Hart (35., 81., 90.), Klémán (10., 66.), Pongrácz (23.), Dopuda (48.).

Kisláng-Besnyő-Iváncsa II 8-3

(3-2)

V.: Pekker Bálint.

Kisláng: Ányos - Juhász M., Árki (Molnár J.), Dudar (Lévai), Simon (Takács), Juhász J. (Kassai Cs.), Komlós, Willerding B. (Kassai J.), Willerding Zs., Kolonics, Kovács T.

Besnyő-Iváncsa II: Szilágyi - Molnár N., Hepp, Szabó Z., Fülöp, Deli (Topp), Mágocs (Restár), Baranyai, Béni, Szedlák (Kovács J.), László (Lepsényi). Edző: Rákász Kornél.

Gólszerzők: Willerding Zs. (8., 49., 75., 89., 90.), Szedlák (öngól, 19.), Komlós (40.), Dudar (61.), ill. Hepp (15., 73.), Fülöp (43.).

LMSK Cobra Sport-Seregélyes 1-2

(0-1)

Vezette: Czagány Zoltán.

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. - Kovács I., Muskovits, Horváth A., Mocher, Nasta, Csizmadia, Bagó, Halász, Zsiga, Cziczinger.

Seregélyes: Závotka - Druzsin, Miklós, Nagy B. (Penzer), Princz, Szurovcsják L. (Szurovcsják N.), Pintér (Kű), Helbig, Györe, Rácz, Ihász (Dezső).

Gólszerzők: Mocher (62.), ill. Rácz (36.), Szurovcsják L. (76.).

Adony-Nagykarácsony 3-3

(2-1)

Vezette: Gere Sándor.

Adony: Hamar - Drapcsik, Budai, Szántó I., Szántó P. (Böjte D.), Broschek, Németh T. (Böjte L.), Varga Z., Erdei, Czeilinger, Nebucz.

Nagykarácsony: Turi - Harasztia, Jeney, Brogyányi M., Rabijász, Oláh, Brogyányi Cs., Komáromi, Szabó M., Felföldi, Tábi. Edző: Mergl István.

Gól: Nebucz (59.), Varga Z. (39.), Szántó P. (36.), ill. Felföldi (35.), Rabijász (65.), Brogyányi Cs. (70.).

Enying-Káloz 6-2

(2-1)

Vezette: Sülyi János.

Enying: Dobai (Kizlinger) - Simon, Kalló, Megyeri (Szőke), Szili, Gergye (Gergics), Boda, Bogár, Paluska, Varga Á., Zsifkovics I. (Gál).

Káloz: Takács L. - Somogyi, Magyar (Kovács D.), Tóth M., Tóth B., Jasztrapszky, Simon (Szabó J.), Szabó Sz. (Jonkli), Pál, Takács T. (Czövek), Fazekas. Edző: Bencze Zsolt.

Gólszerzők: Szili (52., 63.), Paluska (16.), Gergye (22.), Kalló (75.), Gergics (91.), ill. Magyar (9.), .Jasztrapszky (84.).

Kiállítva: Szabó J. (88.).