Izgalmas első felvonás

2016. január 07., 21:58 szerző: Gróf András fotós: Hankusz Kálmán
hozzászólás
Dunaújváros – A futsal Magyar Kupa negyeddöntőjében este a Swietelsky-Haladás VSE együttesét fogadta a Dunaferr- DF-Renalpin FC csapata, és 2-1-re nyert.
hirdetes_kapcsolo: 1
data['nincs_banner']: 0
G->reklam_mentes: 0

Dunaferr-DF-Renalpin –Swietelsky-HVSE2-1 (2-0)

Dunaújváros Sportcsarnok,300 néző. Vezette: Baghy Csaba, Zimonyi Péter (HorváthMáté).

Dunaferr-DF-Renalpin: Reveland– Klacsák, Schrancz B., Fekete R., Hosszú Á. Csere:Hegedűs , Aradi, Bognár, Nagy A., Varga Cs., Horváth N., Ivacs. Vezetőedző: Fehér Zsolt.

Swietelsky-HVSE: Tyukász– Hajmási, Horváth P.,Gyurcsányi, Hegyesi. Csere: Matyi, Nagy T., Vidák , Öreglaki, Németh P., Rácz, Németh E., Sipos, Molnár M. Vezetőedző: Angulo Lopez Marco Antonio.

Az első percek változatos küzdelmet hoztak, amelyben mindkét kapu előtt adódott gólszerzési lehetőség. A hazaiak a tizenegyedik percben szerezték meg a vezető találatot. Schrancz Balázs átadását követően Horváth Norbert laposan lőtt a szombathelyiek hálójába (1-0). A félidő lefújása előtt két perccel egy gyors kontra végén Hosszú Ádám növelte az újvárosiak előnyét (2-0). A második játékrészben sokáig tartotta előnyét a hazai csapat, de a harminckettedik percben Németh Péter szépített (2-1).