2017.02.08. 17:50

Játékkal emlékeztek a kézilabdacsapatok

Dunaújváros - Szombaton az Arany iskola tornacsarnokában rendezte meg hagyományos emléktornáját a Dunaújvárosi AC női kézilabda-együttese.

A Fejér megyei bajnokságban szereplő dunaújvárosi együttes így adózott egykori játékosa, a 2009-ben elhunyt Gutenkunst Anna, valamint edzője, a 2012-ben elhunyt Árva Csaba emléke előtt.

A négy csapat részvételével, körmérkőzéses rendszerben lebonyolított tornán a Dunaújvárosi AC alakulata végül két győzelmet és egy vereséget könyvelhetett el, ezzel a második helyen végzett.

A sárga mezes rácalmásiak zártak a torna harmadik helyén
Fotó: Zsedrovits Enikő

A DAC eredményei: DAC - Rácalmás 23-20, DAC - Bicske 20-19, DAC - Soltvadkert 18-26. Első lett a Soltvadkert, a Rácalmás harmadik, a Bicske negyedik helyen végzett.

A gólkirálynő címet a DAC játékosa, Killer Zsanett érdemelte ki, a legjobb kapus címet a Soltvadkerti TE játékosának Szűcs Ivettnek ítélték oda.