2016.08.15. 12:10

Megyei II.: A volt I. osztályú csapatok kitömték ellenfeleiket, de az Iváncsa II, és az Ikarus is gólzáporral nyitott

Fejér megye - A megyei másodosztályban is elkezdődött a bajnokság, potyogtak a gólok, közel hatgólos meccsenkénti átlag született.

Káldor András

OSZ-CAR csoport

Bodajk-Aqvital FC Csákvár II 2-0 (1-0)

Vezette: Stumpf Tamás

Bodajk: Somogyi B. - Bregócs, Somogyi Sz., Falvai, Fenyvesi M. - Meszlényi, Tóth Sz. (Fenyvesi Á.), Kovács T. (Hudák), Pálfi - Molnár T. (Erdei), Polczer.

Aqvital FC Csákvár II: Tóth Z. - Szabó S., Mézner, Imrefy, Gulyás J. - Fehér, Barócsi, Váli, Juhász Á. (Turány) - Gulyás G., Krausz.

Gól: Molnár T. (2.), Pálfi (82.)

Szár-Kőszárhegy 9-1 (1-1)

Vezette: Tóth III László

Szár: Szabó D. - Haász (May), Fenyvesi Sz., Boros Z., Nyitrai - Orbán D., Szabó Sz. (Zöld), Krautszíder (Pechinger), Sátori M. - Kovács B. (Tamás), Iváncsik (Horváth B.). Vezetőedző: Lacza Albert

Kőszárhegy: Kovács P.- Király, Vörös G. (Bognár R.), Tóth K., Varga A. (Nádi) - Horgos, Grega, Kovács N. (Simon A.), Borsos - Vass, Kovács K. (Boncsér). Vezetőedző: Simon Gyula

Gól: Haász (44.), Boros Z (52., 59.), Nyitrai (60., 68.), Krautszíder (65.), Iváncsik (71.), Pechinger (87., 89.), illetve Kovács K. (25.)

Puskás AFC III-Pákozd 8-0 (2-0)

Vezette: Hajdú Balázs

Puskás AFC III: Miklós - Királyvári, Gajdos, Jelinek (Tóth G.), Oláh K. - Kóbor (Csókás), Mérten, Harangozó (Nagy B.), Boros F. (Horváth Á.) - Heitler, Tóth A. Vezetőedző: Szabó Dániel

Pákozd: Majnár - Szabó B., László, Hollósi, Farkas B. - Kocsándi, Schultz, Galambos (Géri), Csík - Rideg, Igari (László). Vezetőedző: Faller László

Gól: Gajdos (11., 83.), Tóth A (43.), Oláh K. (45.), Jelinek (54.), Királyvári (62., 79.), Tóth G. (77.)

Csór Truck-Trailer-Bakonycsernye 1-3 (0-2)

Vezette: Cseh Roland

Csór Truck-Trailer: Jankovics - Balázsik, Kocsis B., Cserna, Vári (Pécsi L.) - Szabó I., Právics (Nagy K.), Szőlősi, Néma - Pusztai, Katona I. Vezetőedző: Tóth József

Bakonycsernye: Spandler M. - Fojtyik, Schneider, Flórián (Kovács D.), Mészáros B. - Molnár Á. (Strommer), Varga J., Monostori (Csapcsár), Varga A. - Balogh A. (Simek Cs.), Kadlecsik.

Gól: Pusztai (70.), illetve Varga J. (34.), Varga A. (36., 87.)

Vál-Kápolnásnyék 0-5 (0-2)

Vezette: Szabó János

Vál: Földesi - Mayer (Hőlaki), Székely (Luczás), Pintér, Szoboszlai - Horváth Zs., Jakab (Burián), Kiss A., Zágoni R. (Kecskés) - Zágoni L. (Nádpor), Kamocsa.

Kápolnásnyék: Mészáros D. - Szentgyörgyi, Peszeki, Szilasi, Mészáros M. (Jung) - Peng (Kollár), Silhány F., Varga J., Molnár G. (Ribi) - Konczi Dávid (Silhány T.), Kármán (Nagy Z.). Vezetőedző: Menus Tamás

Gól: Kármán (12.), Varga J. (22.), Peng (73., 78.), Konczi (88.)

Videoton Baráti Kör-Mány 0-5 (0-2)

Vezette: Schweighardt Róbert

Videoton Baráti Kör: Viniczai - Tornyai P., Zimmerman T., Balogh Á., Barna - Juhász G. (Kupeczik), Juhász L. (Fekete Cs.), Jankovics, Nagy V. - Nagy K., Molnár B. (Aranyos). Vezetőedző: Zimmerman Tamás

Mány: Sátori V.- Schnobl (Szabó L.), Herczeg L., Mohácsi, Antoni (Gonda) - Oláh A., Radovics, Bederna, Jakab - Doma (Magony), Budai (Pál Z.).

Gól: Doma (35., 61.), Oláh A. (40., 48.), Radovics (86.)

Kiállítva: Jankovics (62.)

Fehérvárcsurgó-Mór II 2-1 (2-1)

Vezette: Varga György

Fehérvárcsurgó: Guti M. (Szabó Németi) - Répási (Stumpf), Nagy B., Baksa, Veres - Zs. Nagy, Andocsi, Bernáth P. (Varga L.), Lascsik (Boros B.) - Herczeg D., Bernáth M. Vezetőedző: Mesics János

Mór II: Walczer - Polovitzer, Wachtler, Hárer (Nyevrikel G.), Vincze (Perina) - Dreska, Tetzli, Valki (Maxim), Nagy M. - Varga L., Barabás (Závodi). Vezetőedző: Nagy Bálint

Gól: Répási (8., 42.), illetve Nagy M. (4.)

Idény eleji játékkal, de egy Répásival jobbnak bizonyult a Fehérvárcsurgó a nagyon lelkesen és fegyelmezetten játszó újonc Mór II ellen.

A kép csalóka! A pusztavámi Katona Roland (piros, 10) szabadrúgásából nem lett gól, a kapufáról a mezőnybe vágódott a labda Fotó: Kricskovics Antal

Pázmánd-Pusztavám-Jüllich 0-2 (0-0)

Vezette: Rózsa Ádám

Pázmánd: Lőrincz - Végh, Sarok (Lengyel), Csanádi (Kutai), Csernik - Farkasfalvi (Domak), Fényes, Glócz (Gál D.), Bauer - Kerkuska, Varga V. (Pécsi L.).

Pusztavám-Jüllich: Kiss V. - Czéh, Molnár D., Kertai, Rozembaum - Molnár A. (Veress), Katóka M., Nagy G. (Fülöp), Zséfár - Magosi, Katona R. Vezetőedző: Kocsis Jenő

Gól: Molnár D. (73., 93.)

Az első félidőben vezetéshez juthatott volna a Pázmánd, ám Végh Tamás büntetőt hibázott, a kapufát találta telibe. Ezt követően még volt két ziccerük a vendéglátóknak, majd a 73. percben Molnár Dávid 10 méteres lövése megpattant egy védőn,és behullott a kapuba. 0-1. A gól után hiába támadott a hazai csapat a hosszabbításban Molnár D. ismét betalált, ezúttal 16 méterről vette be a kaput. 0-2.

AGÁRDI TERMÁL csoport

Sárbogárd II-Szabadegyháza 2-4 (0-3)

Vezette: Nagy Károly

Sárbogárd II: Szopori - Nagy T., Fésű, Berta, Kacz (Brúzsa) - Somogyi L., Bartók, Huszár, Demeter - Halasi (Gazsó), Krajcsovics. Vezetőedző: Pajor László

Szabadegyháza: Kiss G. (Miklós) - Lengyel, Vida, Csupor, Billig - Kiss P., Tóth P., Tiber Sz. (Rapai), Horváth D. (Horváth G.) - Horváth Cs. (Vizi), Ladányi (Horváth T.). Vezetőedző: Baranyai Balázs

Gól: Krajcsovics (12.), Halasi (31.), illetve Vida (6.), Horváth Cs. (17., 36.), Tóth P. (80.)

Kiállítva: Fésű (85.)

A kezdeti tapogatózó játék és erőfelmérés után a 6. percben hazai szögletrúgást követően a vendégek gyors ellentámadást vezetve megszerezték a vezetést. Horváth Csaba egy előrevágott labdával elhúzott védője mellett, a középre adott labdáját Vida Tamás közelről passzolta a hálóba. 0-1. A 12. percben Huszár Dávid átadásával Krajcsovics Péter középen kilépett, és 10 méterről a kapus mellett a hálóba lőtt. 1-1. A 17. percben egy baloldalról belőtt szöglet után Horváth Cs. az elmélázó védők között 5 méterről a halóba továbbította a labdát. 1-2. A gól után a Sárbogárd ll. veszélyes támadásait a 31. percig tudták a vendégek hárítani. Ekkor egy baloldali támadás végén szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat, Huszár a kapu elé lőtte a labdát, és Halasi Gábor a kapust megelőzve a hálóba emelt. 2-2. A 36. percben szögletrúgást követően Horváth Cs., a védelem asszisztálása mellett, felugorva a jobb sarokba fejelt. 2-3. A 80.percben Tóth Péter kilépett a saját térfeléről, a fellazult hazai védelem között és a kifutó kapus mellett a jobb alsó sarokba helyezett. 2-4. A szervezetten, helyenként jól játszó vendégek kihasználták a hazai védelem megingásait.

Besnyő-Adony 3-1 (1-1)

Vezette: Pekker Bálint

Besnyő: Gregorich Á. - Hepp, Berkes, Török (Molnár N.), Matkovics (Topp) - Deli, Mészáros Á., Kovács J. (Lehel), Góman (Rajna) - Béni, Rácz A. (Szabó A.).

Adony: Nebucz M. - Nebucz F., Szántó I., Pálinkás, Budai - Erdei, Auer, Csucsai, Huffler (Csányi) - Szántó P., Varga Z. Vezetőedző: Csorba József

Gól: Török (8.), Mészáros Á. (49.), Rajna (73.), illetve Csucsai (13.)

Kiállítva: Mészáros Á. (78.) illetve Erdei (78.), Csucsai (61.)

MPF Ráckeresztúr-Seregélyes 0-2 (0-0)

Vezette: Nagy Tamás

MPF Ráckeresztúr: Csapó - Tóth F., Horváth B., Baranyai, Aux Á - Cseppen, Cseprekál, Hartai, Pál I. - Bendák, Borsos (Lakatos).

Seregélyes: Ács - Rácz G., Györe, Druzsin, Puszta - Nagy B., Németh L. (Dezső), Benczik A. (Benczik Cs.), Szurovcsják L. - Princz, Zsilovics.

Gól: Györe (59.), Szurovcsják L. (72.)

Pusztaszabolcs-Iváncsa II-Beloiannisz 2-5 (1-4)

Vezette: Bíró Dániel

Pusztaszabolcs: Vágó - Dombi (Schrick), Pásztor D, Baka B., Kovács D. - Tóth N., Becséri, Gyöngyösi (Toldi), Györök (Kovács Zs.) - Nagy Á., Nagy V. Vezetőedző: Mondovics Zoltán

Iváncsa II-Beloiannisz: Gábor - Szedlák, László, Páhi (Balogh Z.), Kovács A. - Péczeli (Lepsényi), Mágocs, Tamon, Nagy K. - Barócsai, Restár (Oláh F.). Vezetőedző: Miskovicz Bálint

Gól: Pásztor (44., 67.), illetve Tamon (14., 37., 68.), Péczeli (24.), Mágocs (45.)

Kisláng-Nagylók 6-1 (4-0)

Vezette: Nagy II László

Kisláng: Kiss N.- Gergely (Kolonics), Árki, Dudar K., Rehák - Dudar E., Kovács T. (Balogh Z.), Juhász J., Juhász M. (Lévai) - Simon I., Willerding Zs.

Nagylók: Farkas Z. - Vörös B., Polányi (Jónás), Lendvai, Fodor Sz. - Tórizs (Nagy Z.), Szabó E., Polacsek K, Simon J. (Takács D.) - Killer P., Sümegi.

Gól: Juhász J. (8., 35.), Willerding Zs. (15., 50., 89.), Juhász M. (27.), illetve Killer P. (79.)

Enying-Nagykarácsony 7-1 (3-0)

Vezette: Krajcsovics Adrián

Enying: Dobai - Bogár (Mészáros Sz.), Megyeri, Kalló, Lángos - Zsifkovics (Szőke), Harangozó (Fekete Z.), Spergli (Molnár Z.), Báles (Nagy L.) - Gergye, Paluska.

Nagykarácsony: Farkas P. - Nyári, Harasztia, Béres L., Komáromi - Nyul (Wadolowski), Simon Zs. (Tölgyes), Felföldi (Brogyányi), Mohácsi (Szabó M.) - Fekete T., Rabijász. Vezetőedző: Mergl István

Gól: Paluska (7., 20., 48., 59.), Gergye (42., 53., 90.), illetve Mohácsi (46.)

Káloz-Rácalmás 2-4 (2-2)

Vezette: Gere Sándor

Káloz: Takács L. - (Krautmann) - Tóth B., Baranyai, Pál A., Fazekas - Pál T. (Kolmer), Takács T. (Simon Á.), Szabó Sz., Jasztrapszky (Tóth A.) - Tóth M. (Czövek), Szabó J. Vezetőedző: Bencze Zsolt

Rácalmás: Papp S. - Szabó Z., Hír, Tubak, Mácsfalvi - Godó, Mondovics, Szabó I. (Türei), Csernus - Szeitz, Németh P. Vezetőedző: Horváth Zoltán

Gól: Jasztrapszky (26.), Baranyai (38.), illetve Mácsfalvi (12., 23., 55.), Szeitz (74.),

Kiállítva: Szabó Sz. (65.)

Ikarus-Maroshegy-LMSK Cobra Sport 6-1 (2-0)

Vezette: Sülyi János

Ikarus-Maroshegy: Skultéti A. (Rapali) - Kummer, Léki, Pongrácz, Gelencsér - Tóth R., Jámbor, Nyakas (Gárber), Dopuda - Klémán P. (Szente), Hart (Skultéti L.).

LMSK Cobra Sport: Kovács Z. - Gyenis (Tóth B.), Nasta, Kovács I. (Dicső), Csizmadia Sz. - Sütő (Baráth), Zalatnai, Cziczinger, Halász - Mocher (Bagó), Blaski (Hatos).

Gól: Tóth R. (32., 34.), Nyakas (47.), Dopuda (71., 80., 82.), illetve Mocher (63.)

Kiállítva: Gárber (88.)

1. Szár 1 1 0 0 9 - 1 3

2. Puskás AFC III 1 1 0 0 8 - 0 3

3. Mány 1 1 0 0 5 - 0 3

4. Kápolnásnyék 1 1 0 0 5 - 0 3

5. Bakonycsernye 1 1 0 0 3 - 1 3

6. Pusztavám 1 1 0 0 2 - 0 3

7. Bodajk 1 1 0 0 2 - 0 3