2013.02.18. 20:39

Ötödik lett kategóriájában dr. Szabó Zoltán

Dunaújváros - Dr. Szabó Zoltán dunaújvárosi maraton és ultramaraton futó két hete túljutott első idei versenyén, a hetedik Margita Terepmaratonon.

A negyvennégy és fél kilométeres távú versenyt a Margita 342,2 Turisztikai és Sportegyesület rendezte meg múlt hét szombaton Gödöllőn. Nehéz terep várt a résztvevőkre, hiszen a szintemelkedés 800 méter volt. Hóban, állandó hóesésben kellett az indulóknak a távot teljesíteniük. Szabó Zoltán 5 óra 5 perccel kategóriájában (50 év felettiek) az ötödik helyen végzett, míg az abszolút versenyben ötvennegyedikként ért célba egyetlen dunaújvárosiként.A dunaújvárosi    futónak ez csak a szezonkezdet volt, hiszen minden hónapban vár rá valami kihívás.