2016.07.27. 16:25

Török Zoltán negyedik

Dunaújváros - A hétvégén Tallinban rendezték az O-125 papucskategória világbajnokságát, ahol a Dunaújvárosi Vízi Sport Club versenyzője, Török Zoltán összesítésben a negyedik helyet szerezte meg tizennégy induló között.

Az ebben a kategóriában első éve versenyző pilóta folytatta sikereit, hiszen a két hete Baján rendezett Hydro GP Európa-bajnoki futamon bronzérmet szerzett.

Ugyanitt győzött a szintén DVSC színeiben induló, regnáló világbajnok, Bodor Péter az O 250 kategóriában.

Tábori Áron az idén az F4-es kategóriában bizonyíthatja felkészültségét. Fotó: DVSC

A Dunaújvárosi VSC versenyzői intenzíven készülnek az augusztusi megmérettetésekre, hiszen megkezdi idei versenysorozatát Tábori Áron a F4 kategóriában, illetve a Dunaújvárosi VSC-STARTHU-TEO vegyes csapata az augusztus 20-21-én Abádszalókon rendezendő Endurance Pneumatics nyolcórás világbajnokságon.