2016.05.02. 19:02

Vereség a címvédő otthonában

Győr - A futsal NB I felsőházi rájátszásának harmadik fordulójában hétfőn a listavezető Rába ETO otthonában lépett pályára a Dunaferr-DF-Renalpin FC együttese.

Rába ETO - Dunaferr-DF-Renalpin 3-1 (3-1)
Magvassy Sportcsarnok, 200 néző. Vezette: Baghy Csaba, Czene-Joó Ádám (Gál Péter).
Dunaferr-DF-Renalpin: Reveland - Hosszú Á., Klacsák, Horváth N., Nagy A. Csere: Rigó (kapus), Hegedűs, Aradi, Bognár, Fridrich, Csány D. Vezetőedző: Fehér Zsolt.

A fehér mezes Klacsák Bence nagyot küzdött a győri csarnokban (Fotó: Zsedrovits Enikő)

Az első percek hazai mezőnyfölényben teltek, de az újvárosi védelem egészen a nyolcadik percig jól állt a lábán. Ekkor egy szabadrúgásvariációból Francisco talált a hálóba (1-0). Egy percen belül azonban Aradi találatával sikerült egyenlíteni (1-1). A tizedik percben Sergio perdítette a dunaújvárosi kapuba a labdát (2-1). Nyolc perccel később Drahovsky növelte a győriek előnyét. A második félidőben érintetlenek maradtak a hálók.