Vizilabda

2014.08.10. 18:55

Szenior vb cím

Július 27. és augusztus 10. között a kanadai Montreálban rendezték meg a XV. FINA Szenior Világbajnokságot úszó, szinkronúszó, toronyugró és vízilabda sportágakban.

Az úszó versenyszámokat augusztus 3. és 10. között bonyolították le. Az eseményen rajthoz állt a Dunaferr Sportegyesület egykori úszója, Miskovicz Zsuzsanna is, aki jelenleg a Törökbálinti Szenior Úszó Club versenyzője. A törökbálintiak 4x50 méteres női gyorsváltója 1:51,43-as idővel korosztályában aranyérmet szerzett. A váltó tagjai voltak: Miskovicz Zsuzsanna, Molnár Zsuzsanna, Csikány Csilla, Marosi Melinda. Az egykori újvárosi versenyző egyéniben az 50 méteres gyorsúszásban 28,40 másodperces idővel a nyolcadik helyen végzett a korcsoportjában.