Progym Hgy. - DAB.Docler

<strong>Gyergyószentmiklós</strong> - A MOL Liga újabb felvonásában az Acélbikák a gyengébb erőket képviselő Progym otthonába látogattak. Eredmények itt!

duol.hu

Az összecsapás előtt a DAB.Docler a 6.helyen tanyázik a MOL Ligában, míg ellenfele csak a 8.

2. perc:
Az első harmad elején Misal Peter csap le a korongra és szerzi meg a dunaújvárosi vezetést. 0-1.

10. perc: Peterdi is beszáll a gólgyártásba: 0-2.

11. perc: Borsos Attila a hazaiak részéről szépít: 1-2.

13. perc: Jonkl Mestyán passzából értékesíti a ziccerét, ismét  megnyugtató (?) két gól a különbség. 1-3.

19. perc: A szünet előtt Azari Zsolt is bevette az erdélyiek kapuját, tovább növelve az előnyünket: 1-4.

23. perc: A második játékrész is pazarul indul: Pozsgai juttatja a korongot a hálóba, Papp Viktor átadása után. 1-5.

33. perc: Kiss Ákos megadta a kegyelemdöfést, innen már nem lehet felállni. 1-6.

34. perc: Bálint Lóránd tartja életben a gyergyószentmiklósi reményeket: 2-6.

55. perc: Nagy Csaba csökkenti az erdélyiek hátrányát, felkapaszkodnak három gólra. 3-6.