Foci

2015.08.13. 13:46

Újabb gólparádé a futsalosok felkészülési mérkőzésén

Dunaújváros - A Dunaferr DF Renalpin FC futsalcsapata szerda este hazai pályán a Kecskemét ellen játszotta ötödik felkészülési mérkőzését. A dunaújvárosiak 12-3-ra nyertek.

A kecskemétiek szerezték meg a vezetést, de a félidő már 5-3-as dunaújvárosi vezetéssel zárult. A szünetben valószínűleg nem gondolták a vendégek azt, hogy számukra be is fejeződött a góllövés, viszont a Dunaferr még hetet gurított , így 12-3 lett a vége.

Az első osztályú bajnoki rajtra készülő dunaújvárosiak jó sorozata tehát folytatódott. Ugyanis az első edzőmérkőzést leszámítva, amikor a Göcsej SC-től 4-3-ra kikaptak, sorozatban három nagy gólkülönbségű győzelmet arattak. a Dunakeszi 15-1-el, a Monor 14-2-vel, a Testnevelési Egyetem pedig 7-3-al utazhatott korábban haza a Dunaújváros Sportcsarnokból.

Dunaferr DF Renalpin FC - Kecskemét 12-3 (5-3)

A dunaújvárosiak góllövői: Bognár 4, Horváth Sz. 3, Hajnal 2, Horváth N. 2, Farkas 1.

A dunaújvárosiak ma újabb mérkőzést játszanak, 21 órakor a csömör gárdáját fogadják a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.