Hajrávereség

2024.03.18. 17:30

A Mezőfalva győztes meccset engedett el

Alaposan szomjazta már a pontokat a Fejér vármegyei labdarúgó-bajnokság első osztályában a mezőfalvi gárda, és a vasárnapi meccs vége előtti pillanatokig meg is volt az esélye Villám Balázs csapatának erre.

Nem sok kellett volna a pontszerzéshez

A sors azonban nem így rendelkezett, és végül az ellenfél térhetett haza győztesen.
KK Grain Kft.-Mezőfalva – Lajoskomárom 2–3 (1–2)
Mezőfalva: Kovács Á. – Sági, Balázs (Németh B. 81.), Rózsahegyi, Török, Villám, Németh L., Kovács B. (Rakonczai 66.), Mekota, Kovács K., Morár (Márki 58.).

A kezdés után nem sokatt kellett várni az első gólra, a 3. percben a vendégek szereztek vezetést, amire Sági kapu fölé szálló fejese volt a válasz. A 12. percben a lajoskomáromi Kovács is fejelt, ami a mezőfalvi kapuban landolt. A 43. percben Németh L. szépített, így szünetre is ezzel a 1:2-es eredménnyel tértek a csapatok. A pihenőt követően az 52. percben egy mezőfalvi támadásnál Mekotát hozták helyzetbe társai, és találatával ismét kiegyenlítetté vált a mérkőzés, 2–2. A 89. percig úgy látszott, a Mezőfalva végre megszerzi első pontját, de Vadászi egy lecsorgó labdából beállította megszerezte a győztes találatot. Összességében viszont a döntetlen igazságosabb lett volna.

Villám Balázs, Mezőfalva:

Igazából győztes meccset hagytunk itt a pályán.

- Az első félidőben, amennyiben nem alszunk be, és nem hozzuk össze a két potyagólt, akkor ezt a mérkőzést megnyerjük. A vége felé is volt erre esélyünk.

Dopuda Igor, Lajoskomárom: – Természetesen harcos ellenfélre készültünk.

Egyik félnek sem adódott sok gólveszélyes helyzete, de ebben mi jobban teljesítettünk.