Papírforma eredmények

2024.04.22. 07:00

A Mezőfalva füstbe ment pontszerzési reményei

A Fejér vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság huszonnegyedik fordulójában is a tabella sorrendje köszönt vissza a hétvége eredményekben.

Az ősszel otthon döntetlent játszott a Mezőfalva a Marosheggyel, most sima vereség lett a vége

Az éllovas MÁV Előre FC Főnix ezúttal pihenőt tartott, így az őket üldöző Sárbogárd hat pontra megközelíthette a bajnokesélyes csapatot. A harmadik Mór is behúzta a három pontját, igaz, a sereghajtó Bodajk ellen ez kötelező feladat volt. Az élmezőnyben tehát nem változott a helyzet. Szintén stabilan tartják helyezésüket a középmezőny csapatai. Csak a Lajoskomárom, a Mány-Bicske II. és a Sárosd veszített mérkőzést. A középrész végén harcoló Mezőfalva a Maroshegy otthonában próbált helytállni, de pontok nélkül tért haza.

Maroshegy – KK Grain Kft.-Mezőfalva 4-1 (2-1)

Maroshegy: Kovács - Békefi, Kecskés, Menyhárt (Schmuck B. 76), Falusy, Szamarasz, Fi, Drexler (Mátyus 84.), Gimes (Kiss 84.), Csuti (Schmuck A. 82.), Mayer.

Mezőfalva: Kovác Á. - Balázs, Rózsahegyi (Kovács B. 90.), Török, Rakonczai, Márki (Kovács K. 58.), Németh (Gertner 90.), Mekota, Villám, Morár, Sági.

Az első félidő huszadik percére már kétgólos vezetést értek el a vendéglátók. Először Drexler a 15. percben, majd rá ötre Csuti talált be a mezőfalvi kapuba, akik a szünet előtti pillanatokban Mekota révén szépítettek. A pihenőt követően már csak hazai gólok estek. Kovács duplája, benne egy tizenegyes, végleg eldöntötte a három pont sorsát. Vereségével Villám Balázs együttese a tizenkettedik helyre csúszott vissza.

A forduló további eredményei: Tóvill-Kápolnásnyék – Martonvásár 1-0, Sárbogárd – Sárosd 2-0, Mány-Bicske II. – Tordas 0-2, Bodajk – Mór 1-3, Csór Truck-Trailer – Enying 4-1, Ercsi Kinizsi – Lajoskomárom 3-0.