2017.05.28. 19:25

Felemás produkció az utolsó fordulóban

PAKS - A Pest megyei serdülő fiú röpladba-bajnokság rájátszás III., egyben utolsó fordulóját rendezték május 21-én, ahol a DUE-DSE-Villámok együttese a 13-16. helyért lépett pályára.

Százhalombattai KSE - DUE-DSE-Villámok

106-45 (24-13, 24-17,

34-7, 24-8)

DUE-DSE-Villámok: Kozma Gy. (3), Csontos A. (10), Csontos D. (2), Szloboda (3), Siba (2), Mezei (2), Kalmár (4), Kozma N. (2), Szűcs (15), Illés, Németh (2), Rajcsányi.

Az újvárosi gárdában zömében egy évvel fiatalabbak játszottak

DUE-DSE-Villámok - Herceghalmi Tigrisek

103-60 (19-23, 35-16,

28-6, 21-15)

DUE-DSE-Villámok: Kozma Gy., Csontos A. (14), Csontos D. (2), Szloboda, Siba, Mezei, Kalmár (13), Kozma N., Szűcs (48), Illés (14), Németh (10) Rajcsányi (2).

Az újvárosiak edzője Nagy Roland imígy értékelte csapata teljesítményét.

- Az első mérkőzésen a gyengébb játékerőt képviselő, de magassági fölénybe lévő Százhalombatta ellen az első perctől kezdve pontatlanul, fegyelmezetlenül kosárlabdáztunk. Lassan és egyénieskedve támadtunk, nem védekeztünk. Nemcsak a vereség bosszantó, hanem az akarat és az alázat hiánya.

A második összecsapáson azzal a Herceghalmi Tigrisekkel néztünk farkasszemet, akik hat pozícióval kedvezőbb helyről indultak a rájátszásban. Az első negyedben még látszott az előző mérkőzésen kapott nagy pofon hatása, de a második játékrészre összeszedtük magunkat, és átvettük a vezetést. Ezzel véget ért az idei bajnokság, ahol a huszonnyolc csapat közül a tizenötödik helyen végeztünk.