Labdarúgás

2024.04.17. 16:30

Rácalmás és Kulcs is pont nélkül maradt

A Fejér vármegyei labdarúgó-bajnokság III. osztály déli csoportban a 19. fordulót követően továbbra is tíz pont előnnyel, veretlenül vezet a Kisláng.

Otthon jobban megy a Kulcs együttesének

A számítás szerint nagy veszély már nem fenyegeti őket a bajnoki cím megnyerésében. A dobogó többi fokáért még ádáz küzdelem folyhat a Lajoskomárom II., a Kőszárhegy, a Nagylók és az LMSK részvételével. A városközeli együttesek közül az alsóházi Kulcs és a Rácalmás ezúttal pont nélkül maradt.

Kőszárhegy – Kulcs 5–2 (2–1)

Kulcs: Virág – Német, Godó, Ócsai, Szekszárdi, Balla, Virág, Plézer (Kozma 78.), Kis-Szabó (Nyuli 46.), Cseresnye (Ócsai 80.), Molnár.

Gólszerző: Horváth (3.), Potyondi (10.), Vágner T. (56.), Balogh (87.), Vágner V. (91.), ill. Molnár (34.), Balla (47.).

A házigazdák indították a gólgyártást. A vendégek a szünet utáni percekig ki tudták egyenlíteni az állást, azonban ezt a helyzetet nem tudták megőrizni. A vendéglátók további három gólt is bezavartak a kulcsi kapuba a lefújás pillanatáig.

Ócsai Norbert Kulcs: – Dekoncentráltság volt az oka, hogy elveszítettük a meccset és vele együtt a remélt pontokat.

Rácalmás – Cece 1–3 (0–1)

Rácalmás: Farkas – Pinte (Szabó 69.), Nagy, Juhos, Hatvany, Balogh, Kovács, Suplicz, Molnár, Morva (Homolya 46.), Hornyák.
Nem ment a foci a Rácalmásnak sem, ellenfele jobb helyzetkihasználással játszott és megérdemelten nyert. A hazaiaknak csak egy szépítő gólta futotta a végén Hornyák révén.

További eredmények: Lajoskomárom II. – Alap 3-0, Sárszentágota – LMSK 2-5, Szabadegyháza – Kisláng 0-1, Vajta – Nagylók 1:-3, Tác-Csősz – Dég 1-2.