Labdarúgás

2024.09.11. 16:40

Lelkes és motivált, eddig hibátlan a Nagykarácsony

A Fejér vármegyei labdarúgó-bajnokság II. osztályának déli csoportjában három forduló után hibátlan teljesítménnyel vezeti a tabellát a Nagykarácsony csapata, akik most is sima győzelmet arattak. A Baracs sikerével feljött a második helyre.

A Nagykarácsony eddig háromból három meccset megnyert

A Beloiannisz hat ponttal harmadikként szintén győztes mérkőzéseken van túl. A görög falu együttese azonban csak két meccset játszott eddig. Ötödik helyen áll az Előszállás négy ponttal, akiknek egy győzelem és egy döntetlen a mérlegük két lejátszott fordulót követően. Mögöttük hatodikként ugyanilyen helyzetben van a négy pontos Nagyvenyim is, akik hétvégén három pontot szereztek.

Nagykarácsony –  Seregélyes-Sárosd II. 4–1 (1–0)

Nagykarácsony: Miklós – Szabó, Kovács, Szabó, Hegedűs (Nagy D. 53.), Czári (Rácz 74.), Balogh (Tábi 77.), Simon (Kovács 68.), Jákli, Princz, Szabó.
Gólszerző: Szabó (40.), Czári (52.), Nagy D. (81.), Kovács (93.), illetve Kű (63.).

A Nagykarácsony edzője, Szöllősi Martin így értékelt: – Összességében a terv szerint halad a felkészülésünk, mert teljesen új csapatunk van.

Lelkesek és motiváltak a fiúk. Voltak kisebb hibák ezen a mérkőzésen, de kontrollálni tudtuk a helyzetet és megérdemelten húztuk be a három pontot.

- A négy találatból egy szabadrúgásból, a többi akcióból született.

Baracs – Lajoskomárom II. 3–0 (1–0)

Baracs: Tóth – Hepp, Wolf (Fejes 90.), Szurma (Takács 67.), Katona (Karászi 81.), Nagy E. (Sbihi 67.), Takács, Fülöp, Palkó, Fejes (Huber 46.), Kiss.
Gólszerző: Szurma (38.), Huber (83., 86.).

Baracs, Körmendi Zsolt:

Nem ez volt életünk meccse. Álmosan, enerváltan fociztunk, de ettől függetlenül nem forgott veszélyben a győzelmünk.

Pákozd – Nagyvenyim 0–2 (0-2)

Nagyvenyim: Pék – Sipeki, Balogh, Ráthgéber, Mohácsi, Balogh, Rezes, Deli, Kovács (Varga 80.), Cislo (Ocztos 87.), Török Barsa.
Gólszerző: Balogh (15., 32.).

A harmadik forduló további eredményei: Beloiannisz – Aba Sárvíz 6–3, Apostag – Kisláng 1–1, Polgárdi – Sárszentmihály-Masterplast 1–2. Az Előszállás szabadnapos volt.