Erste Liga

3 órája

Újabb vereség, ezúttal Debrecenben

A Dunaújvárosi Acélbikák (DAB) a debreceni egyetemisták vendégei voltak ma este a jégkorongozók Erste Ligájában.

Forrás: Dorogi Kristóf

DEAC - DAB 6-1 (2-1, 3-0, 1-0)

Jól kezdődött a dunaújvárosiak számára a mérkőzés, hiszen Sági Martin révén már a második percben megszerezték a vezetést. Azonban  a harmad közepén a DEAC kétszer is eredményes volt, így 2-1-es hazai vezetéssel ért véget az első húsz perc. Az eredmény igazságosnak mondható, hiszen  a kapura lövések száma 17-7 volt a debreceniek javára.

A második játékrészben azután eldőlt a mérkőzés, a hazaiak háromszor is eredményesek voltak, míg a DAB egyszer sem (5-1). A vége 6-1 lett.